Tašky a batohy s potiskem s fotkami

Tašky jsou originálním a zároveň praktickým nosičem fotografií i informací. I běžná nákupní taška může být vtipným propagačním předmětem nebo dárkem, který bude vaše blízké provázet každý den. 

Batoh velký

Velký prostorný batoh s mnoha postranními kapsami. Na klopu lze natisknout libovolnou grafiku. Tímto batohem určitě potěšíte jakéhokoli nadšeného turistu.
515 Kč s DPH
KoupitDetail

Malá brašna přes rameno 18x21

Tato brašna je vhodná pro každodenní nošení ven nebo na turistiku. Vejdou se do ní potřebné věci a je praktická.
320 Kč s DPH
KoupitDetail

Nákupní taška 40x40 cm tisk A4

Vrátíte se vy nebo vaši známí z nákupů s rukama plnýma igelitových tašek? Nejen že toto řešení neekologické, ale také značně nepraktické a ani náhodou nikterak estetické. Taška z umělé textílie s vlastní grafikou (fotografií/logem) může být řešením na všechny tyto potíže. Potisknout lze obě strany.
140 Kč s DPH
KoupitDetail

Toaletní taška

Toaletní taška do ruky na kosmetiku s vaší fotkou.
250 Kč s DPH
KoupitDetail
Naše stále se rozšiřující nabídka však zahrnuje i další sortiment na poptávku vhodný pro sportovní kluby a organizace. Kvalitní tašky ve velmi příznivých cenách vás nechají vyzkoušet zajímavé motivy, pro potisk může posloužit jakákoli fotografie – nejen osoby, ale i krajiny, domácích mazlíčků, oblíbených zvířat či jednoduchá i složitá loga a nápisy. Dětský batoh s fotkou udělá jistě velkou radost vašim nejmenším. Vaše děti budou pyšně chodit do školy i na výlety s originálním batohem. Darujte svým blízkým praktický dárek s osobním vzkazem.