Fotohry

Fotohry budou skutečně originálním dárkem pro každého. Darujte svým blízkým úplnou novinku. V naší nabídce můžete vybírat oblíbené karetní hry – Kanasta a Černý Petr. Nebo deskové hry Člověče, nezlob se a Dáma. Pro menší děti nebo v rámci drobnějšího dárku velmi dobře poslouží fotokostky nebo pexeso z fotek.

Canasta z vašich fotografií

Canasta - 2x 56 hracích karet s Vaším příběhem v papírové krabičce.Karty jsou ve dvou sériích s rozlišeným barevným pozadím. 

499 Kč s DPH
KoupitDetail

Hrací karty - Prší

Fotokarty, s vlastním motivem, jistě vykouzlí úsměv na tváři Vašim blízkým. Zvěčněte radostně strávené okamžiky a připomeňte si je při každé hře.


1 Kč s DPH
KoupitDetail

Fotokostky

Fotokostky. Sestava 9 kostek, každá má 6 stran a celkem můžete touto sestavou nastavit 6 fotografií. Je to hravý hlavolam a hra pro celou rodinu, kdy si sami poskládáte kostky z vystřiženého papíru.

115 Kč s DPH
KoupitDetail
 Výběr použitých fotografií je zcela na vás. Přehledný průvodce vás provede celou objednávkou. Ve zpracování je použitý kvalitní podkladový papír i digitální tisk. Přenášené fotografie si nechávají původní plné barvy, kontrast i ostrost. Nápadité grafické zpracování včetně obalu dělá z vašich fotografií perfektní dárek.